Centrum pomocy

W tej zakładce znajduje się instrukcja dotycząca procesu rejestracji nowych firm, a także dołączania nowych użytkowników do istniejących.

Rejestracja w serwisie MNS Przetargi jest zupełnie darmowa, nie niesie za sobą żadnych konsekwencji ani zobowiązań.

Aby utworzyć nowe konto należy wybrać zakładkę “zarejestruj”, która znajduje się w prawym górnym rogu, obok przycisku logowania, a następnie wypełnić formularz rejestracyjny.

Opcja Zarejestruj nową firmę przeznaczona jest dla użytkowników, którzy chcą założyć w serwisie konto dla firm. Po wypełnieniu formularza i zaakceptowaniu regulaminu użytkowania, kliknięcie w przycisk “Utwórz konto” spowoduje wysłanie na podany adres e-mail wiadomości z linkiem aktywacyjnym. Otwarcie go skutkuje zakończeniem procesu rejestracji oraz otrzymaniem dostępu do darmowego, dwutygodniowego okresu próbnego. Przez ten czas można korzystać ze wszystkich dostępnych funkcji serwisu. Aby dać innym osobom możliwość przyłączenia się do firmy, należy w Panelu klienta w zakładce Dane firmy dodać domenę firmową, z którą powiązane są skrzynki mailowe współpracowników. Domena ta podlega jeszcze weryfikacja przez administratora systemu.

W przypadku, gdy użytkownik chce dołączyć do zarejestrowanej firmy, należy skorzystać z opcji “dołącz do istniejącej firmy” a następnie zarejestrować się przy użyciu służbowego adresu e-mail w zweryfikowanej domenie. Aktywacja konta odbywa się również po kliknięciu w link otrzymany w wiadomości mailowej, jednak dostęp do danych firmy i współpracowników otrzymuje się w momencie potwierdzenia tożsamości przez moderatora. Jest nim właściciel konta firmowego lub inny użytkownik, któremu została nadana rola moderatora.

Po wygaśnięciu okresu próbnego nie będą naliczane żadne koszty, jeżeli abonament nie zostanie przedłużony.