Centrum pomocy

Tutaj można znaleźć opisy działania poszczególnych modułów serwisu oraz wskazówki odnośnie ich użytkowania.

MNS Przetargi to pierwsza platforma webowa, kompleksowo wspierająca uczestników Rynku Zamówień Publicznych. W odpowiedzi na rosnące potrzeby naszych Klientów, MNS Przetargi składa się z szeregu funkcjonalnych modułów:

  • Moduł Przetargów - Precyzyjna wyszukiwarka aktualnych i archiwalnych ogłoszeń na Rynku Zamówień Publicznych. Wyróżnia się najwyższą trafnością wyników, pozbawionych spamu, niepowiązanego z branżą Klienta.
  • Moduł Analizatora - Moduł pozwalający na kompleksowe badanie historii kontrahentów obecnych na Rynku Zamówień Publicznych. Narzędzie statystyczne obrazujące przetargi: ilościowo, kwotowo, branżowo... Niezbędny przy prognozowaniu wysokości bądź terminu nowych przetargów, czy badaniu rynku konkurencji.
  • Moduł Ogłoszeń Sektorowych - Dodatek zawierający listę linków do stron spółek, w których udziały posiada skarb państwa, w tym spółek mogących ogłaszać zamówienia poza biuletynami BZP i TED. Wygodna lista ułatwi poszukiwanie i analizę takich zamówień.
  • Moduł Realizacji - Moduł pozwalający na wygodne zarządzanie realizacją przetargów - od etapu rozważania przystąpienia do postępowania przetargowego aż do zakończenia prac.
  • Moduł Orzeczeń KIO - Moduł stanowiący niezależną wyszukiwarkę orzeczeń Krajowej Izby Odwoławczej. Narzędzie skierowane głównie do Wykonawców odwołujących się w KIO, jak i kancelarii prawnych.